Notiks seminārs "Ceļvedis klientu izpētē un iekšējās kontroles sistēmas izveidē"

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedriem 8.oktobrī notiks seminārs "Ceļvedis klientu izpētē un iekšējās kontroles sistēmas izveidē".


Biznesa vidē princips “zini savu klientu” nav jauns, bet līdz ar likumdošanas izmaiņām noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā rūpīga klientu izpēte daudziem uzņēmējiem – ārpakalpojumu grāmatvežiem, juristiem, starpniecības pakalpojumu sniedzējiem nekustamo īpašumu jomā un citur – ir kļuvusi par obligātu prasību.
Iekšējās kontroles sistēmas ieviešana uzņēmumā nav tikai “ķeksītis” likuma izpildei, bet arī process, kura īstenošana ikdienā mazinās iespējamos biznesa riskus. Tāpēc to veidot izvēlas ne tikai tie uzņēmēji, kuriem tā ir noteikta kā obligāta prasība. Sākot veidot iekšējo kontroles sistēmu, rodas daudz jautājumu, piemēram, kādu informāciju iekļaut šajā sistēmā, kur meklēt nepieciešamo informāciju par klientu, kā veikt klientu uzraudzību, kā pierādīt, ka klientu izpēte veikta.
Seminārā runāsim par iekšējās kontroles sistēmas izveides pamatprincipiem un sniegsim atbildes uz biežākajiem jautājumiem, kas rodas, uzņēmējiem ieviešot šo sistēmu.
Sniegsim praktiskus ieteikumus, kā veikt klientu izpēti un īstenot uzraudzību, kādos avotos meklēt nepieciešamo informāciju, kam pievērst uzmanību.
Seminārs būs noderīgs gan tiem, kuri jau ir izveidojuši savu iekšējās kontroles sistēmu, gan tiem, kuri vēl tikai to veido, gūstot atbildes uz praktiskiem jautājumiem.

Semināru vadīs: jurists, “doku.lv” AML projektu vadītājs Gints Metāls un “Lursoft” Pārdošanas daļas vadītāja Līga Lūse-Zambare

Semināra norises vieta: LTRK Nams, Krišjāņa Valdemāra iela 35
Semināra norises laiks: 8.oktobris, plkst. 15:00-17:00
Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.
Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_081019

 

 

Atpakaļ