Sīkdatņu izmantošanas politika

Šī lapa lieto sīkdatnes
 
Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājas lapu, piemēram, kad Jūs pēdējo reizi apmeklējāt likta.cbis.lv un kāda veida informāciju esat tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.
 
 
Kam tiek izmantotas sīkdatnes
 
Mēs esam ieinteresēti iegūt šo informāciju, lai varētu uzlabot Jūsu, kā apmeklētāja, ērtības, kā arī, lai saņemt datus un gūtu ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai Jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus.
 
Sīkdatņu informācija var tikt koplietota ar mūsu sociālajiem profiliem, reklāmas un analītikas partneriem, kas to var kombinēt ar citiem sev pieejamajiem datiem, ko Jūs esat tiem snieguši vai kuri tika ievākti, Jums lietotojot to servisus.
 
 
Sīkdatņu definīcijas
 
1. Nepieciešamās
Nepieciešamās sīkdatnes vietni padara lietojamāku, ietverot bāzes funkcijas, piemēram, vietnes navigācija vai ierobežotas piekļuves nodrošināšana. Vietne var nekorekti darboties bez šīm sīkdatnēm.
 
2. Iestatījumi
Iestatījumu sīkdatnes domātas, lai atcerētos informāciju par to, kā vietne izskatās vai pielāgojas konkrētam apmeklētājam. Piemēram, ieteicamā valoda vai atrašanās reģions.
 
3. Statistika
Statistikas sīkdatnes palīdz vietnes īpašniekam saprast, kā vietnes apmeklētāji sadarbojas ar vietni, ievācot un nododot informāciju anonīmi. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu.
 
4. Mārketings
Mārketinga sīkdatnes atseko apmeklētāju darbības cauri visai vietnei, lai varētu attēlot individualizētus piedāvājumus vai reklāmas.
 
5. Neklasificētas
Neklasificētas sīkdatnes ir sīkdatnes klasifikācijas procesā.
 
 
Kā pārtraukt sīkdatņu saņemšanu
 
Ja nevēlaties, lai Jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt "Nekad nepieņemt sīkdatnes". Tad netiks saglabāta neviena vietnes sīkdatne, ne arī kādas citas tīmekļa vietnes sīkdatne, tomēr Jūsu datora ekrānā var parādīties paziņojums, ka mūsu vai kāda cita tīmekļa vietnē tās funkcijas nedarbojas pilnīgi.
 
Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, Jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt - to pieņemt vai noraidīt.
 
Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org